Turanabol Turinabol Tabletki, Cena, Efekty

Turanabol Turinabol Tabletki, Cena, Efekty

Ze względu na niską aktywność androgenną(tylko 50% od testosteronu), turinabol był również stosowany przez kobiety. Jako że Turinabol przyjmowany jest droga oralną – doustnie, ma on działanie toksyczne dla wątroby. W związku z tym zaleca się rozpoczęcie cyklu do niskiego dawkowania, aby sprawdzić indywidualną reakcję organizmu na ten preparat. Przyjmowanie zbyt dużych dawek może prowadzić do uszkodzenia wątroby. Zaleca się podzielenie na dwie dawki, rano i wieczorem do posiłku.

Tura-10 AlphaGEN 100tab 10mg Turanabol

  • Istnieje bowiem ryzyko, że substancja aktywna tego preparatu zwiększa poziom cholesterolu we krwi.
  • Jego niedobór lub brak może znacznie zmniejszyć popęd seksualny oraz osłabić mięśnie i przyczynić się do zmniejszenia masy mięśniowej.
  • Zasadniczo osoba powinna być w stanie uzyskać więcej z innych sterydów używanych bez potrzeby zwiększania dawki po prostu ze względu na synergię stworzoną przez doustny Turinabol.

Turanabol bardzo szybko jest spalany, a jego nadmiar usuwany wraz z moczem, co gwarantuje, że nie będziesz w stanie go przedawkować. Może być on zarówno stosowany przez kobiety, jak i mężczyzn, lecz w przypadku kobiet po jego dłuższym stosowaniu mogą wystąpić objawy wirylizacji (po dawkach większych niż 20 mg na dzień). U mężczyzn natomiast rzadko się zdarza, by można było uniknąć zmniejszenia produkcji testosteronu, retencji wody czy podwyższenia ciśnienia krwi. Skutki uboczne takie jak bóle żołądka, trądzik, czy zachowania zakrawające na agresywne są raczej odstępstwem niż regułą, jaka wyznacza działania tego sterydu. Proteiny zawarte w Turanabolu zmniejszają poziom wolnych hormonów, co może nasilić anaboliczne działanie innych sterydów w organizmie.

Czym są sterydy, do których kwalifikuje się Turinabol?

Stosowali go głównie trójboiści, dwuboiści, lekkoatleci i pływacy. Zawodnicy, którzy zażywali ten środek, zawsze osiągali znacznie lepsze wyniki od ich konkurentów, niewspomagających się Turanabolem. Pierwsza informacja na jego temat została opublikowana w 1962 roku. Podobnie jak w przypadku innych związków Turanabol został wówczas oceniony jako posiadający zdolność do stosunkowo wyraźnego oddzielenia cech anabolicznych i androgennych. Jest to jeden z powodów, dla którego wykorzystywano go znacznie częściej niż Anavar, czy też Primobolan.

Jak należy dawkować turanabol ?

Dzięki właśnie takim, a nie innym zdolnościom Turanabol może być bardzo dobrą i ważną częścią większego stosu, stacku (czyli połączenia go z innym środkiem, preparatem). Co ważne jego nadmiar usuwany wraz z wydalanym moczem, co doskonale gwarantuje, że zażywający nie jest w stanie go przedawkować. U panów natomiast rzadko się zdarza, aby można było się ustrzec całkowicie zmniejszenia naturalnej produkcji testosteronu, retencji (wstrzymywania) wody czy podwyższenia poziomu ciśnienia krwi. Doustny Turinabol jest czymś w rodzaju unikalnego sterydu anabolicznego. W szczególności Oral Turinabol jest krzyżówką Methandrostenolone i Clostebol.

W rezultacie znalazł on szerokie zastosowanie w przyjmowaniu doustnym zarówno wśród mężczyzn, jak i wśród kobiet, a nawet okresowo dzieci. Wykorzystywany był w medycynie przy różnych dolegliwościach, takich jak desygnacja masy mięśniowej, ale też przy zwiększaniu wytrzymałości kości. W 1990 roku okazało się, że Turanabol był jednym z kluczowych sterydów anabolicznych stosowanym przez NRD w ich niesławnym programie, sponsorowanego przez państwo dopingu. Celem programu było zmuszanie wszystkich sportowców olimpijskich, aby zażywali sterydy w celu osiągania wysokich wyników w sporcie. NRD za wszelką cenę prowadziło te działania dyskretnie i starało się oszukać system kontroli antydopingowych poprzez podawanie sterydu w danym momencie niewykrywalnego.

Dodatkowo znacznie poprawia ogólną wytrzymałość organizmu i nie powoduje nieprzyjemnych skutków ubocznych w takim natężeniu jak inne sterydy o podobnym działaniu. Stąd tak duża popularność tego środka w dyscyplinach siłowych , jak i typowo wytrzymałościowych. Obecnie to jeden z najpopularniejszych sterydów w postaci tabletek na rynku. Należy pamiętać, że każda kombinacja sterydów ma swoje specyficzne korzyści i skutki uboczne, które należy uwzględnić. Niezależnie od wyboru połączenia, zawsze ważne jest, aby przestrzegać zaleceń i dawek ustalonych przez lekarza lub specjalistę od zdrowia.

Treningi siłowe mogą również dodatkowo obciążać serce, co może prowadzić do jeszcze bardziej niebezpiecznej sytuacji dla zdrowia. Turanabol stosowany jest zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Przy doborze odpowiedniej dawki, środek uznawany jest za dosyć bezpieczny, co nie oznacza, że nie wystąpią skutki uboczne podczas jego stosowania. Turanabol śmiało można łączyć z innymi środkami, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Turinabol to również steryd synergistyczny , czyli dzięki zdolności wiązania się z SHGB , nasila działanie innych sterydów branych w tym samym czasie. Łagodna natura doustnego Turinabolu sprawia, że jest on bardzo atrakcyjny, ale jest jeszcze https://howtoarabic.com/sterydy-jako-nielegalny-sposob-na-budow-mini/ jedna cecha, która znacznie zwiększa jego wartość. Ten steryd ma zdolność do znacznego zmniejszenia globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG). Nie ma tej zdolności tak silnie, jak kilka innych sterydów, ale nadal jest więcej niż godny uwagi.